0 0
Read Time:1 Minute, 20 Second

Profesjonalne wykonywanie testu prenatalnego NIFTY PLUS BY GENEPLANET możliwe jest w placówce Blumedica. To centrum ginekologiczne w Poznaniu cieszy się sporą renomą, o czym poświadcza chociażby umieszczenie w ofercie https://www.blumedica.pl/test-prenatalny-nifty-poznan/, wskazujące, że są tutaj przeprowadzane nowoczesne badania prenatalne.

Ośrodek specjalizuje się w prowadzeniu ciąży, również tych z ryzykiem. Interdyscyplinarna pomoc położnicza jest możliwa, gdyż zatrudnieni są w tym miejscu lekarze z wielu specjalności, a ginekolodzy systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje. Testy genetyczne dla kobiet w ciąży są wykonywane wyjątkowo dokładnie, a kobiety, które w nich biorą udział mają pewność, że będą doskonale zaopiekowane.

Przeprowadzane są równocześnie testy genetyczne dla przyszłych mam, jak i genetyczne badania przesiewowe dla przyszłych mam. Pośród nich umieszczono nieinwazyjny test NIFTY PLUS BY GENEPLANET, wykrywający wiele nieprawidłowości płodu. Wśród nich wykrywane są: zespół Downa, zespół Edwardsa, zespół Patau, zespół Turnera, zespół Jacobsa a także trisomia chromosomu x. Każda kobieta w ciąży może poczuć się w tym miejscu bezpiecznie i komfortowo. Przed zrobieniem testu przeprowadzony jest wnikliwy wywiad lekarski. W dodatku przyszłe mamy mogą też oczekiwać na wsparcie informacyjne w doborze optymalnego testu pod jej określony przypadek.

Termin badania zawsze jest dostosowany do czasu wolnego pacjentki. Do przeprowadzenia badania konieczne jest dziesięć mililitrów krwi matki, pobranej z przedramienia. Wyniki NIFTY udostępnione są od 6 do 10 dni roboczych. Test NIFTY wykonywany jest w certyfikowanym laboratorium, należącym do GENEPLANET, działającego na terenie Unii Europejskiej. To kolejny raz wskazuje na rangę podanej placówki. Informacje w temacie testu oraz niezbędne wiadomości organizacyjne podane są na stronie placówki. Profesjonalne przeprowadzanie testu prenatalnego NIFTY PLUS BY GENEPLANET w tej placówce jest rekomendowane.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
admin
seo@seosklep24.pl