0 0
Read Time:1 Minute, 18 Second

Oprawa poligraficzna dla każdego wesela udostępniona jest w sklepie Margo & Bees. Wszechstronna oferta wedding invitations obejmuje: zaproszenia ślubne kwiatowe, zaproszenia ślubne glam, zaproszenia ślubne na jednej kartce, zaproszenia ślubne ekologiczne, zaproszenia ślubne dla rodziców, zaproszenia ślubne klasyczne, zaproszenia ślubne ze zdjęciem, zaproszenia ślubne ekskluzywne, zaproszenia ślubne w stylu rustykalnym, niepowtarzalne zaproszenia na ślub, proste zaproszenia na ślub, zaproszenia na ślub cywilny, zaproszenia ślubne boho, zaproszenia ślubne w stylu geometrycznym, zaproszenia na ślub z motywem pory roku, zaproszenia ślubne vintage, zaproszenia ślubne koronkowe, nowoczesne zaproszenia ślubne, ręcznie malowane zaproszenia ślubne, przezroczyste zaproszenia ślubne oraz zaproszenia ślubne wycinane.

Jeżeli narzeczeni w tak obszernym katalogu nie odnajdą odpowiedniego zaproszenia, to mogą decydować się na złożenie zamówienia indywidualnego. Na prośbę klientów spersonalizowane zaproszenia mogą być uzupełnione o nazwiska gości, datę oraz miejsce zaślubin oraz wesela.

Zaproszenia z Margo & Bees błyskawicznie zasugerują gościom, w jakiej stylistyce będzie utrzymane wesele. Projektanci przy wykonywaniu zaproszeń wykorzystują własne dotychczasowe doświadczenie a także zasugerują się nowymi trendami. Urozmaicona oferta pozwala zrealizować zamówienia dla osób o różnym guście. Na dodatek, w pracowni wykonywane są: przypominajki pod postacią magnesów o ślubie, przywieszki do upominków dla gości a także księgi pamiątek, jakie goście weselni uzupełnią w dniu zaślubin. Można również zamawiać winietki, zawieszki na alkohol a także pudełka na koperty.

Zamawianie zaproszeń na witrynie nie jest skomplikowane. Wystarczy przeglądać wszystkie propozycje i wybrać najciekawsze zaproszenia. Następnie, instrukcja prowadzi klientów przez kolejne etapy. Przed sfinalizowaniem zakupów opłaca się sprawdzać, czy wszystko jest bezbłędnie uzupełnione, a szczególnie liczba egzemplarzy i dane na zaproszeniu. Można także omówić całość z projektantami Margo & Bees.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
admin
seo@seosklep24.pl