0 0
Read Time:1 Minute, 16 Second

Wyspecjalizowana implantoprotetyka stomatologiczna realizowana jest w Rodzinnym Centrum Stomatologii Citistom. Odbudowa uzębienia na implantach pozwala na osiągnięcie trwałego efektu estetycznego a także znacząco poprawia nadwyrężoną przez stratę zębów mechanikę narządu żucia. Czas przed tym jak będą nałożone implanty zębów to dłuższy proces. Obejmie: wszczepianie implantu, osadzenie korony zęba, mostu albo protezy na implancie.

Kolejno ma miejsce także rekonwalescencja. Zabieg robiony jest w znieczuleniu miejscowym. Chorzy mogą się do kliniki zgłosić zarówno z dużymi ubytkami, jak i pojedynczymi. W działającej na terenie Katowic placówce stomatologicznej specjaliści mają wieloletnie doświadczenie oraz systematycznie się kształcą.

Obszar usług powiązanych z implantami jest każdorazowo ustalany indywidualnie. Dentyści kierują się oczekiwaniami chorych. Implantoprotetyka rozwija się w tym miejscu na wysokim poziomie. Pacjenci są informowani o tym, jak będzie przebiegało leczenie. Nie ma znaczenia, jak skomplikowany jest przypadek danego pacjenta, można oczekiwać, że będzie wyleczony. Dentyści z Citistom w przypadku konieczności dokonują konsultacji między sobą, w zakresie innych specjalności, jeśli leczenie implantologiczne jest trudniejsze.

Kuracja odbywa się po wnikliwej diagnostyce. Po przeanalizowaniu wyników badań i oczekiwań pacjenta dentysta zaprezentuje różne rozwiązania z zakresu protetyki. Po akceptacji rozkładu leczenia i kosztów finansowych, na następnej wizycie ma miejsce implantacja. Zabieg odbywa się w sterylnych warunkach, przy użyciu specjalnych narzędzi.

Implant zamieszczony jest w kości, w otworze wykonanym przy zastosowaniu kalibrowanych wierteł. Później jest wkręcony z odpowiednią siłą. W efekcie pozyskuje się doskonałe efekty estetyczne. Po zabiegu klient jest szczegółowo poinformowany o zaleceniach po zabiegu. Leczenie z zakresu implantologii w Rodzinnym Centrum Stomatologii Citistom jest szczegółowo zaplanowane i stricte dopasowane do wszystkich pacjentów.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
admin
seo@seosklep24.pl